Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek, hogy szülés után...

Mit tegyek, hogy szülés után egyáltalán NE induljon be a tejem?

Figyelt kérdés

#szoptatás #Nem akarok szoptatni
nov. 11. 11:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 babyboom567 ***** válasza:
83%
Semmit sem tudsz tenni.
nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
28%
stressz az megállítja valakinél
nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
89%
Beszélsz az orvosoddal még szülés előtt és majd ő ír fel rá gyógyszert
nov. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy vannak erre homeopátiás bogyók, viszont azzal kapcsolatban nem találtam semmit, hogy ezt lehet e terhesség alatt szedni és hogy milyen hatása lehet ez idő alatt a babára
nov. 11. 12:03
 5/93 anonim ***** válasza:
94%
Miután a homeopátiás szerek konkrétan nulla hatóanyagot tartalmaznak, így max a placebo effekt játszik, tehát a babának semmi baja nem lehet tőle. Haszna nincs, jobban jársz az orvossal
nov. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
86%
A homeopátiát el kell felejteni.
nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim ***** válasza:
90%
Homeopátiás bogyót bátran szedhetsz a terhesség alatt is, ugyanis kb. mintha cukorkát szopogatnál, annyi hatása van (nulla). 3-asnak igaza van, az orvosodnak jelezd, hogy te ezt szeretnéd, van rá gyógyszer. Ha ő morális/szakmai okokból elutasítja keress magánorvost, aki segít ebben (nem tudom, de szinte biztos vagyok benne, hogy ebben a témában is van FB csoport, szóval esetleg keress olyat és ott lehet tudnak mondani konkrét orvost, aki nem csinál ebből problémát). Ha pszichés oka van kérhetsz szakorvosi javaslatot, és mehetsz azzal a dokidhoz.
nov. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
62%
Fizetsz egy becsületes kis összegecskét egy magándokinak, és ő ír fel gyógyszert.
nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
31%
Szabad tudni miért akarod elapasztani a tejed?
nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 A kérdező kommentje:

#9

Szimplán nem szeretnék szoptatni, így a tápszeres etetés mellett döntöttem!

nov. 11. 12:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!