Nincs elég tejem?

Figyelt kérdés
Miert van az hogy egyszerűen nem tudom levenni a babámat ciciről mert ha leveszem egyből elkezd sirni és sehogy nem tudom megnyugtatni csak ha vissza teszem. :( Arra tippelek nincs elegendő tejem mert folyton a cicit keresi. Nővéreknek hiába mondom szerintük ez normális csak én már kivagyok készülve mert se aludni se enni nem lehet igy

nov. 13. 13:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Én is így voltam, folyton sírt a babám. Másfél nap sírás és nonstop ciciztetés után már könyörögtem a nővéreknek, mérjék meg újra. 12 %-ot esett a súlya, 3 óránként pótlás kellett. Ahogy hazajöttünk, elég tejem lett, 1 hét után teljesen elhagytuk a tápszert.
nov. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De egésznap nem tudom levenni mert egyből elkezd sirni 😭😭
nov. 13. 13:56
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy benne, hogy nincs tejed és éhes, miért nem kérsz pótlást? Nem lesz tőle baja, attól még ugyanúgy lehet majd 100% anyatejes. Ne szenvedjetek.
nov. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem adnak.. Hiába mondtam el a panaszom szerintük ez normális
nov. 13. 14:03
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Nővérekből kifogtad, a rosszabbik fajtát. Alvás hiánya és a stessz hatással van, a szoptatásra. Kell tápszer, vagy pótlás. Otthon, majd lesz sok anya tejed aminek örülni fogsz.
nov. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, hogy folyton cicin van. Ezzel stimulálja a termelést, és megnyugszik tőle.

Pisilt már?

Egy újszülött nagyon picike mennyiséget tud megenni. Apró még a gyomra

nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Egyszer már pisilt kakiklni meg mikor megszületett akkor volt. Nyugtató válasz holnap már megyünk haza ha minden igaz
nov. 13. 16:03
 8/18 anonim ***** válasza:

Odamész és közlöd hogy nem az ő hanem a te gyerekedről van szó és adjanak tápszert.

Sosem kötözködtek utána...ezt ugyanúgy eljátszottuk a cumival is mindkét szülés után

...ha határozott vagy nem fognak utána beléd állni

nov. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha holnap mar mentek haza, azt azt jelenti, hogy a baba sulya optimalis, tehat nem fogyott tul sokat vagy esetleg mar elkezdett felfele is megindulni a sulya. Minket 2 nappal tovabb bent tartottak, mert sokat fogyott.


Tehat van valamennyi tejed, annyi amennyi most eleg. Persze, hogy sir, ha levalasztod, ehhez szokj hozza, egy darabig lehet igy lesz meg 😅

Nalunk kb 1,5 honapig tartott ez az idoszak, amig 0-24 mellen volt.

nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ez megnyugtatott most ❤
nov. 13. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!