Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nincs előtejem lehet nem...

Ha nincs előtejem lehet nem is lesz tejem? Egészségtelen életmód (csoki,süti) tehet róla ?

Figyelt kérdés
2022. febr. 22. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

1. Nincs összefüggés

2. Kakaós győri kekszen éltem szoptatás alatt, a tejnek sok szénhidrát kell, ez a titka. :)

2022. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

A nagy fiamnál 5 hós terhesen áztam, be is csomósodott, szenvedtem 2-3 hóig tudtam szoptatni. 3.nál semmi nem volt 8 hősan hagyta el.

Ja és ha nem ettem csokit, amit terhesen nem bírtam, akkor alig volt tejem, így 10kg fel is ugrott szopi alatt

2022. febr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a kettőnek egymáshoz
2022. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem függ össze.

Egy csepp előtejem se volt, 12hónapja szoptatok.

2022. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi előtejem nen volt. 15 hónapja szoptatok, minden nap megeszek egy tábla csokit, remekül vagyunk.
2022. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán 6-7 hó körül láttam egy pici előtejet odaszáradva. Utána semmi. Szülés után úgy megindult, hogy ikreknek is elég lenne.
2022. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt elotejem, nem mondom,hogy omlott,de egyszer-egyszer meg a polom is atazott,es amikor megnyomtam a mellem mindig jott belole valami. Viszont nem tudtam 1 napot sem vegig szoptatni... Mondjuk utolag lehet en hibam (is?),mert nem tudtam hogy kell mellre tenni,o meg mindig csak sirt tole,azt hittem ennyi akkor.... Tedd majd mindel tobbet mellre! Szinte egesz nap. Es kerj segitseget a csecsemosoktol,hatha lesz ertelmes segitokesz is koztuk.
2022. febr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt terhesen soha. 15 hónapig szoptattam a kislányom és még most is szoptatnám, de terhes vagyok és a doki nem ajánlotta bizonyos okok miatt.
2022. dec. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szoptatás 3 éves korig is lehet az elo tej nem mindenkinek van
2023. okt. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!