Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális ennyit fogyni szoptat...

Normális ennyit fogyni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Februárban szültem és kb 64-65 kg-mal jöttem haza. Nem híztam terhesség alatt, sőt asszem magamból fogytam is egy keveset (attól még rendesen ettem, nem volt semmi gond ilyen szempontból). Jelenleg is iszsz szoptatok a hozzátáplálás mellett. 171 centi magas vagyok és most 58 kg vagyok reggel. Mindenki a közegemben teljesen meg van veszve, hogy GEBE vagyok, ez már kóros stb. Étkezéseimre figyelek, hogy mindent tartalmazzon, jó szénhidrátok, fehérje és jó zsírok, meg mellé mindig eszek zöldségeket. Édességet csak alkalmanként fogyasztok, és heti 3x szoktam itthon tornázni, es mindennap sétálok kb 5-6 km-t gyerekkel. Alapvetően sose voltam vékony alkat, én örülök, hogy sikerült fogynom.


Na de a lényeg, hogy ez most tényleg kóros fogyás lenne ennyi idő alatt?


Köszi a válaszokat!


dec. 22. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez 6-7 kg 10 hónap alatt. Szerintem nincs vele gond, örülj neki. Én nem fogytam semmit, nagyon megnőtt az étvágyam is, pedig lett volna miből...
dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

58kgval lettem terhes. 72kg voltam szülésnél. 64 kg utána. Most 1 éves korára 52 kg vagyok. Minden értékem rendben, szimplán nem tudok annyit enni, hogy még a saját súlyomat is tartsam

dec. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Annyi volt még, hogy terhesség alatt, mert eleve IR-es vagyok, figyelnem kellett a vércukromra, mert nem volt kitűnő a terheléses eredményem, de amúgy szülés óta rendben vagyok ilyen szempontból.


Köszönöm a válaszokat!! :)

dec. 22. 19:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2 év szoptatás alatt 13 kg-ot fogytam úgy, hogy nem volt cukorproblémám és nem fogyóztam. Sőt! 1.5x annyit ettem, mint a férjem. Plusz kalács,limonádé,csoki.


Egyszerűen annyi tejem volt,hogy folyamatosan fogytam.

dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális, és NEM gebe vagy, hanem normál súlyú.


Ennél többet ne fogyj, de 7 kiló 10-11 hónap alatt teljesen jó :)

dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ismerősöm 178 centi, és ő konkrétan 52 kilóra fogyott le (a normális súlya 65 körül), annyira kivett belőle mindent a szoptatás.


Most már összekapta magát, de akkor nagyon ijesztően nézett ki, pedig evett, de annyit nem tudott, hogy a súlyát megtartsa :(

dec. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

70 kg-val jöttem haza a kórházból,két hónappal később 58 kiló lettem.

10 hónaposan hagyta el a szopit a fiam,addigra lefogytam 52 kg-ra.

De ne aggódj visszajönnek azok a fránya kilók.

20 hónapos most a gyerkőc,én pedig újra 70 kg vagyok.

dec. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!