Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fel tudom még majdnem egy hét...

Fel tudom még majdnem egy hét után is szaporítani a tejet?

Figyelt kérdés

Kisfiam 1,5 hónapos. Majdnem egy hétig nem tudtam szoptatni, nekem a mellszívó nem tudja valamiért úgy szívni, csak ilyen 20 ml jön le.

Ma délután már szoptattam, nyilván kevés jött csak neki és utána adtuk is a tápszert neki.

Fel tudom még szaporítani a tejet vagy ennyi idő után reménytelen?


jan. 16. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Legyen sokat mellen. Ő a legjobb tejszaporító
jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. De tedd cicire minden nyekkenesre, csak a legvegso esetben kapjon potlast, addig ha kell, valtogasd a melled, legyen sok bor-bor kontakt.
jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Van egy anyuka, akivel együtt szültünk és jóban vagyunk azóta is. Ő mesélte, hogy már az elején pótlást javasolt a védőnő meg a gyerekorvos is a nem megfelelő gyarapodás miatt, aztán hetek múlva derítette ki a szoptatási tanácsadó, hogy csak le van tapadva a baba nyelve (no komment...).

Miután a problémát orvosolták, sikerült visszahoznia teljesen anyatejesre egy kis időre, szóval van remény szerintem.

Igyál sokat, nekem ez volt a legfontosabb, és sokat tedd mellre!

Sok sikert!

jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!