Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tapasztaltál olyat, hogy...

Tapasztaltál olyat, hogy begyulladt a mellkas izmod a szoptatástol? Nagy fájdalom a szegycsontnál?

Figyelt kérdés
Nekem ezt állapította meg a haziorvos.. En meg ilyenről sose hallottam :(

jan. 23. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Beszélj szoptatási tanácsadóval
jan. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább a rossz testtartás okozza, maga a szoptatási póz.
jan. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan nem a szoptatástól, de nekem is gyulladt be ott izom. Addig nem is tudtam, hogy ott is van izmom. Kegyetlenül tud fájni, az tény.
jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ülve szoptattam. (most sajnos tápot kap es fejek, remélem nem apad el)

Utolsó, neked is változott a nap folyamán a fajdalom? Sokára múlt el? Nekem alfamin rapidot kell ra szednem

jan. 23. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Változott, persze. Egyik hétvégén reggel még az ügyeletre is lementem, mert olyan szinten fájt levegővételre is, hogy azt hittem komolyabb baj van. Nagyon fájt a szegycsontnál is, köhögni/tüsszögni nem is mertem. Nehezen múlt el nagyon és volt hogy a hátamba is kisugárzott a gyulladás.
jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!