Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23hetesen, Kb 2hónapja tartó...

23hetesen, Kb 2hónapja tartó erősödő szegycsont bordafájdalommal magán nő vagy belgyógyhoz menjek? Többi lennt.

Figyelt kérdés

Kb2 hónapja éreztem elöszőr hogy fájdogál a bordám mikor sokat megyek vagy ha csinálok valamit!

Aztán már a szegycsontnál is fáj de sokszor olyan mintha karóvval mászkálnák még a bőröm is fáj,és ez kihat a jobboldalon a hátamba is.

Voltam többször házidokinál már ügyeleten is voltam és a kórházas nőgyógy is azt mondta a baba miatt van viseljem el , hol savlekötöt hol epehajtót szedjek diétázzak,én már röhelyesnek tartom,mindent betartok de egyre fájóbb és ha elmegyünk több órára valahova csak nyavalygok annyira fáj..ilyen még sose volt.



2014. dec. 12. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is éreztem ezt terhesség alatt, főleg, mikor nagyobb volt a pocak. Nem tudom mi okozta, okozza nálad, de úgy látszik, hogy nem egyedi a dolog. Szülés után elmúlt, ahogy az állandó maró sav is... Kitartás. Sajnos a várandósság nem mindig móka és kacagás, van, amikor tényleg teher és kellemetlen. Igazából nem tudsz ezzel mit kezdeni, nem nagyon fog elmúlni szülésig. Kitartást!
2014. dec. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem szegycsont mögötti, mellkasi fájdalmam volt 23 hetesen, ami 2 napig szinte folyamatos volt. Elég rossz érzés volt, cardiológus kivizsgált, nincs szíveredetű oka, de extrasystole miatt Panangint szedek. Azóta 1-2x jött elő ismét ez a fájdalom, de ahogy magyarázták az egész szervezet megváltozik a terhesség alatt, nagy a terhelés, az válthatja ki. Először nekem is refluxra gondoltak, de nem az. A belső szervek nyomják egymást. 30 hkm
2014. dec. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2 hétig volt olyan hogy nagyon fájtak a bordáim, olyan volt mintha szét akarnék szakadni. Főleg mikor lefeküdtem. Mondtam a dokimnak (magán) hogy ez van, megnézte hogy mekkora a baba, hogyan fekszik, és azt mondta mint neked, ezt el kell viselnem. De ha neked tényleg ennyire fáj akkor én a helyedben előbb magán nőgyógyhoz mennék hogy nézze meg mit nyom a baba vagy mi lehet az ok és mondja meg hogy menjek-e továbbiakban valamerre.
2014. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!