Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem tudok elegendő...

Miért nem tudok elegendő tejet leszívni, beállt a kereslet-kínálat?

Figyelt kérdés
Szépen gyarapodik a kislányom, aki jelenleg 5 hónapos. Ritkán ha 1-2 órára anyunál hagyom szívok le neki tejet a biztonság kedvéért, eddig 10 perc alatt simán lejött 150 ml is, egy hete azonban örülök ha a 2 mellemből lejön 60-100 ml.
jan. 28. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen valószínűleg beállt. Én mire a 3 hónapot töltötte már nem tudtam fejni de másfél éves koráig szoptattam
jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnel pluszban tejet, akkor sajnos napi tobb alkalommal fejned kell hozza, hogy noveld a mennyiseget.

Persze nem mindenkinek, mert ez teljesen egyeni, hogy kinek mennyi teje van, van, akinek allandoan csak ugy omlik, de pl nekem heteken at, napi 6 alkalommal kellett fejnem, hogy tudjak elrakni valamennyit vesz esetere a fagyasztoba.

jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Uff, én 13 hónapig szoptattam, de az első pár hetet leszamitva ha fejni akartam, kB 30pwrc alatt gyűlt össze 2 ciciből 30ml. Szerintem egyszerűen a gép nem tudja olyan erősen stimulálni a tejleadast, mint amihez a mell a szopitas révén hozzá van szokva.
jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megijedtem hogy apad el de akkor csak az van, amit sejtettem.
jan. 29. 08:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem megy a fejés, viszont a babám szépen gyarapszik. Egyszerűen se kézi- se gépi mellszívóval nincs normálisan tejleadó reflexem.
jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!