Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet fejni terhesség alatt?

Lehet fejni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Nagyon fájnak a melleim hónapok óta, be vannak duzzadva és nagyon feszül is, jön is pár csepp tej minden nap. Lehetne kicsit fejni vagy tényleg koraszülést okoz?
febr. 9. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
dehogy okoz, ki mondta ezt? fejd le nyugodtan.
febr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Abból kiindulva hogy sokan terhesség alatt is szoptatnak, lehet.
febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Én 3 hónapos terhesen hagytam abba a szoptatást, 37. hétig vártam, hogy biztos ne legyen baj, de aztán napi 1 dl-t lefejtem, mert nem bírtam másra gondolni, úgy égett a mellem. 41+0 szültem, úgyhogy nem indította be abszolút a szülést. :D
febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Én nem hinném, hogy jönne belőle tej. Egyébként okozhat méhösszehúzódást, igen, szóval én nem próbálnám.

Amúgy a fejés is nagyon fáj, ha nincs sok tejed.

febr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

🤦🤦


Szülés után indul be a tejbelövellés.


Ha első gyerekes vagy, ne akarj fejni.


Ha másodikat várod, és közben szoptatsz az megint más.

De igen, veszélyeztetett terhességnél nem ajánlott tesót szoptatni, mert méhösszehúzódást okoz.

febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5#-el egyetértek. Én hallottam akinél gondot okozott,úgyhogy én nem akarnám kitapasztalni magamon,hogy lesz e baj vagy nem.
febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oké, de ennyi erővel nemi életet sem lehet élni, hiszen az is összehúzódásokat generál. Ezeket azoknak nem szabad akik veszélyeztett terhesek.
febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!