Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességem első hónapjában...

A terhességem első hónapjában (ugye amíg nem lett pozitív a teszt) sok gyógyszert szedtem Pont megvoltam fázva és antibiotikumot irt nekem az orvos illetve nagyon migrénes vagyok és elég sűrűn szedtem fájdalomcsillapítót Lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés
Forduljak orvoshoz ezzel?

2023. okt. 29. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha baja lett volna, meg se marad. Nyugodjál meg, 6. hétig mindent vagy semmit elv van, ha valami árt neki, akkor elvetélsz.
2023. okt. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondtam a nőgyógyász, hogy akkor csak azok a gyerekek lennének egészségesek, akikről az anyjuk már a fogantatás pillanatától tudta, hogy terhesek. Plusz amit ugye az egyes írt.


Ne aggódj ezen.

2023. okt. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Itt nem kell, semmi orvost látogatni. Teljesen normális és természetes, nincs kapcsolat köztetek. Terhes vagy és nem lesz baj a továbbiakban sem. Magzat él, nem ártott neki.
2023. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!