Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális ez a fájdalom, így...

Normális ez a fájdalom, így is marad?

Figyelt kérdés

Szoptatáskor mikor mellre helyezem a babámat (kb. 2 óra után, tehát duzzadtabb cicire) az első egy perc nagyon fájdalmas, utána ha elkezdi szívni enyhül, majd teljesen megszűnik. Ha újra rákap, akkor már nem fáj, csak mikor első cicire helyezés van két szoptatás között.


Ez mindig ilyen lesz? :(


febr. 10. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt az elején és elmúlt. Ha csak duzzadt cicinél jelentkezik, akkor biztosan elmúlik mert be fog állni a kereslet -kínálat.
febr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt az elején, amikor nagyon bedurrant nem emelkedett annyira ki a mellbimbó, emiatt rosszul vette a szájába és az fáj, amíg "kiemeli" a bimbót. Ha beáll a kereslet-kínálat nem lesz ennyire duzzadt és neki is könnyebb lesz. Plusz lehet kicsit "trükközni", hogy amikor mellre teszed ne beszívja (mint pl egy spagettit) hanem jó nagyra nyissa a száját, hogy elég mélyen a szájába kerüljön, a bimbóudvar is. (Vagy legalább egy része) Akkor is fáj picit, de egy fokkal jobb. De befog állni és mindketten belejöttök 🙂. Gondolom még nagyon picike a baba, neki is megkell tanulnia a jó technikát, hogy ne beszippantsa hanem jó nagyra nyitott szájjal vegye a szájába.
febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, pici még, három hetes, és nagy is jelenleg a bimbóudvarom a szájához képest. Akkor reménykedem, hogy jobb lesz, ahogy növekszik és ügyesedik. Köszönöm! ☺️
febr. 10. 18:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt és elmúlt. Szerintem csak egyszerűen hozzászokott a mellem.
febr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mind a 2 gyereknél ez volt. Krém sokat segített.
febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!