Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak a tejjel?

Mit csináljak a tejjel?

Figyelt kérdés
Hála Istennek van tejem, csak azt szeretném megkérdezni, hogy Ti hogy csináljátok, fejjem is vagy ne? Akkor több vagy kevesebb lesz ha fejem, és meddig kell? Csak azért kérdezem mert éjjel többször is fel kell kelnem fejni mert majd szétt durran a mellem, viszont örülnék ha legalább éjjel egyhúzomban tudnék aludni 3órát, de ez miatt nem megy.Ti hogy csináljátok?
2009. jan. 4. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a kezdetekben úgy csináltam, hogy este 21.30 kifejtem és utánna kb.hajnal 3-ig bírtam, de fel kellett kelnem fejni, a babám hiába aluta végig az éjszakát, és utánna reggel 7-kor fejtem. Mindenképpen fejjél, mert annál több termelődik. És fagyaszd le ha sok van, hogy legyen ha netalán később kellene legyen mihez nyúlni, nekem már 40 liter van a fagyóban, de még mindíg rengeteg tejem van hálistennek, de inkább legyen a fagyóban, minthogy kiönteném és hírtelem meg elapadna. Tudom, hogy fárasztó a fejés, de ezt most sajnos ki kell bírni. Én csak fejek, mert nincs bimbóm és cümisüvegből adom a kisfiamnak. Most 4 és fél hónapos, most, már kibírom reggelig fejés nélkül és csak négyszer fejek egy nap, de így sokat tudok lefagyasztani.
2009. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is rengeteg tejcim volt. És ráadásként a fiam el se fogadta a cicit,így fejtem 2 óránként,éjjel és nappal. Amennyire szüksége volt azt megette a többit lefagyasztottam, na azt ő többet el nem fogadta. Elkezdtem ritkábban fejni a tejcit,erre úgy begyulladt a mellem hogy fel is nyitották. 9 hónapos koráig csináltam ezt. Addig a fagyasztott tejcit oda adtuk tejtestvérnek és ő meg megkapta azt amire szüksége volt. A vége felé már nem kellett 2 ótánként fejnem de ha éreztem hogy nagyon feszül akkor kellett lefejni. És igen minél többet fejed le a tejcit annál több lesz benne...ördögi kör...de legalább más csöppségnek is tudtunk segíteni.
2009. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!