Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hetes kisbabám 50-60 mlt...

3 hetes kisbabám 50-60 mlt eszik meg szoptatás alatt bufizes után pedig rengeteget hányik vajon miért?

Figyelt kérdés
Sokat eszik és túl van terhelve a gyomra és a felesleg ki jön vagy vajon miért nagyon sokat hanyik a tejem szerintemnelég erős csak nincs sok egy mellemből 60-70 mlt fejek ki a másikbol is ugyanúgy 50 -60 mlt

márc. 6. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gyerekorvost kérdezd inkább.
márc. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

sok oka lehet.

A túl sokat eszik dolgot tartom a legvalószínűtlenebbnek.


Reflux, Nyelőcső záródási gond, bármi lehet.

Orvos...


Egyébként sokat hány. Nem hányik

márc. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
A hámyás erőlködéssel jön. Ha csak kibugyog a száján a tej, akkor nem jött ki minden levegő, vagy refluxos. Miért méred mindig? Miért fejed a tejet? Van rá konkrét ok? Mert egyik sem szükséges. A fejés nem reprezentatív, mert nem olyan hatékony, mint a baba, más is az inger.
márc. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
3# lehet olyan hatékony a fejés, mint a baba, vagy akár hatékonyabb, mi vagyunk rá a példa a babammal. A meresrol annyit, hogy szerintem az elején hasznos, mert igenis van olyan, hogy nem elég a tej, és akkor kell a pótlás, ami nem ördögtől való.
márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ilyen korban hány ml kell a babának?
márc. 7. 06:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Amennyit igényel. Ő nem olvassa a nagykönyvet.
márc. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van hányás és bukás. A kettő nem ugyanaz. A hányás zavarja a babát, erőködik esetleg sír, a bukás csak jön a felesleg a büfivel és a babát egyáltalán nem zavarja. A kisfiam rengeteget bukott, sugárban jött belőle vissza a tej, de ő kb. le sem 💩ta 😅, pedig sokszor orrán-száján jött. Nyilván dokival beszéltünk róla,próbáltunk több savlefolytó szert, de vagy nem tudtam neki beadni, vagy nem használt,.így annyiban hagytuk, a súlya szépen nőtt végig, őt a bukás nem zavarta, én meg többet mostam, aztán kész. Mioor felült és többet volt függőlegesben, akkor múlt el, szépen kinőtte.
márc. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!