Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melltályogban jártas anyukák...

Melltályogban jártas anyukák tudtok róla valamit írni?

Figyelt kérdés
tályog van a jobb mellemben nagyon sebes volt a bimbóm nagyon vérzett annyira hogy a kislányomnak már vissza jött a vérevés után ezért nem szopattam belőle csak fejtem és erre jutottam hogy gyulladás lett belőle nagyon erős és a jobb mellemben alvadékony a tejem egy ideig ürült rendesen aztán már nem akart csak simán a tej jönni gondolom az alvadt része gyűlt ezért gyulladt be ennyire holnap megyek újra a dokihoz ha elég folyós akkor leszívja tűvel ha nem akkor kénytelen lesz felvágni pénteken még nem bírta tűvel ezért vártunk holnapig nincs lázam szedem az antibiotikumot egy picit mintha puhult volna de még mindig ott a csomó hasonló tapasztalattal anyukák nektek hogy múlt el vagy hogy kezeltétek masszírozás borogatás fejés stb. mindent csinálok ahogy a nagykönyvben meg van írva
2010. okt. 25. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a szokásos dolgokon kívül homeopátiával segítettem rá a mellgyulladásra legutóbb (ez volt a 6.) és még a láz sem alakult ki, annyira "elkaptam" vele. Belladonna 9 ch 5x5 golyót szedtem.
2010. okt. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!