Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukak milyen mellbimbo...

Anyukak milyen mellbimbo apolo kremet hasznaltok (hasznaltatok) es mennyire valt be?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
en kalciumosat hasznaltam de nem nagyon volt okés,sajnos nemtudom milyenek vannak még.
2011. nov. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A DM-es Babylove-ot használtam. Tulajdonképpen bevált.
2011. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az egyetlen ami bevalt az a tiszta lanolin volt
2011. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kleinné Krsják Renát válasza:
Rossmannost használtam!Nekem azért volt jó mert nagyon zsíros és nem kell lemosni szoptatás előtt!De úgy hallottam a gyógyszertári nagyon jó a kisebesedésre!De azt le kell mosni!
2011. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fiam születése után a Chicco meltörlő kendőt használtam, de már a kórházban a 2. napon kicsapta a babám száját...

Ezek után semmit nem használtam. Azt mondják az a legjobb, ha anyatejjel kened be.

2011. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a Brendonban vettem Motherlove márkájút. Szerintem drága volt, de nagyon bevált.
2011. nov. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is a Motherlove márkájút használtam, ami ha jól emlékszem olívaolajos volt. Nekem nagyon bevált, és azért is jó, mert szoptatás előtt nem kell lemosni, teljesen természetes anyagokból van. Nem olcsó, de sokáig elég volt, pedig én minden szoptatás után kenegettem.
2011. nov. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az AVENToson es a motherloven GONDOLKOZOM,Brendonban az ara ugyan az.melyik jobb?
2011. nov. 13. 23:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Garmastan kenőcs. Másnapra helyrejött a mellem, csak vizes zsepivel töröltem le. Gyógyszertárban kapható.
2011. nov. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!