Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Urtica urens ch5-t okozhat a...

Urtica urens ch5-t okozhat a 2 hetes babámnak hasfájást? Vagy inkább a laktoherbes tejserkentő tea?

Figyelt kérdés

4 napja iszom a teát, és 2 napja fáj a pici hasa, nem tudom miért én erre gondoltam! csak nem tudom hogy melyik okozhatja, mert semmi olyat nem eszem ami ezt kiválthatná, ráadásul tényleg nagyon oda figyelek arra, hogy mit eszem!

a bogyokat azért szedem, mert egy kicsit kevés tejem volt, ugy éreztem. egyébként 4 napja szedem a bogyokat. (ennek mennyi idő kell mig hat? ) Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat, kérlek segitsetek melyiket iktassam ki! 2 hetes baba anyukája!!! :((((


2009. jan. 4. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem a laktoherbtől van.Bár nekünk nincs vele problémánk,de sok helyen olvastam erre panaszokat,h fáj tőle a kicsik pocija.Egy pár napra hagyd a teát,és majd meglátod,hogyan reagál a pici.Én 99 %-ra veszem h a tea lesz a bűnös!Próbáld ki a Fitolac teát,erre nem szoktak panaszkodni és az is jó.
2009. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja bocsi,a ch 5 miatt chaomillára gondoltam.....Késő van már...Így viszont bmelyiktől fájhat a pici hasa,lehet mind2-től.
2009. jan. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Urtica-tól nem fájhat a hasa, de a Laktoherb több babának okozott már problémákat (nálunk szerencsére nem).

Próbálj más teát inni, vagy az Urtica mellé szedj még Ricinus Communis-t (szintén 5CH). A homeós szerek nem okhatnak hasfájást!

2009. jan. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Valószinű tényleg a te okozta a bajt! :(( Most vettem neki baby mecsek teát remélem segit. Meg infacolt, bár segénynek nm nagyon izlik...
2009. jan. 5. 11:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is nyugtalan volt amikor ezt a szopizós teát ittam.Nekem azt javasolta a védőnő,hogy ez a tea csak arra jó,hogy beidítsa a tejet. mivel már beindult,fölösleges inni. inkább más folyadékot kell inni
2009. jan. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!