Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kedves anyucik! Milyen a...

Kedves anyucik! Milyen a cicitek a szoptatástól? Nagyon tönkre megy? Megsínyli a szoptatást vagy maradhat formás is.

Figyelt kérdés

Még nem született meg a babám,de mindenképpen szoptatni szeretném.Csak kíváncsi vagyok hogy megváltozik-e a mell

a szoptatás befejezése után.

Rosszindulatú válaszokat nem akarok.

Köszönöm


2010. okt. 27. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát én még szoptatok, de változott amellem, szépe kis formás, kerek, kemény cicim volt (melltartót sem hordtam, úgy állt magától) most picit lógósabb lett, még mindíg tartja magát! és még mindíg nem hordok melltartót, szerencsére nincs rá szükségem :) szóval szép még mindíg, férjemnek is tetszik.

igaz h változott az alakja, meg az "állaga" de még így is igazi fajin, kis szép cici :) büszke vagyok rá ahoz képest h szoptatok, fejek... :)

2010. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem különösebben változott meg, talán kissé kevésbé feszes, de nem lett csúnya vagy lógós. Mondjuk nekem csak 3 hónapig volt tejem.


Amit ajánlani tudok: jófajta melltartó mindig (valaminek tartania kell), és ne hagyd, hogy "túltelítődjön", mert akkor kirepedezhet a bőröd (barátnőm így járt, ronda striák lettek a mellén).

2010. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én még szoptatok. 8 hónapja :)

75 A/B volt és maradt. Sztem ugyan olyan, mint volt.

Szép :)))) nekem, a páromnak és a kislányunknak is bejön :D

2010. okt. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem elég viszonylag nagyobb mellem van 75C-s de érdekes módon nem csúnyult meg nagyon. Durván 1 évig szoptattam. Kicsit lejjebb ereszkedtek és puhábbak lettek mint voltak de egyáltalán nem olyan csúnya és visszataszító hogy ne tudnék vele együtt élni. Én megmondom őszintén sokkal rosszabbra számítottam, felkészültem mindenre és ehhez képest kellemesen csalódtam. Szerencsés vagyok. Ez leginkább sajnos alkat függő, van akinek alig változik és van akinek nagyon csúnya lesz pár hónap szopi után is. Általában igaz hogy a kisebb mellek kevésbé ereszkednek meg és aki nem hízik sokat annak kevésbé sínyli meg a melle.
2010. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4 napos a kisfiam, a mellem kisebesedett, vérzett, szétrepedt rajta a bőr, és persze nagyon fájt ahogy szívta a picur. Krémmel kenem, minden tünet megszűnt. Egyébként meg elnehezültek a melleim, ma már fejnem kellett a tejemet, mert fájt és feszített.
2010. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Szia!

Nagyon örülök,hogy akarod majd szoptatni a babádat!Ismerek olyan nőket,akik azért nem szoptatják (pedig lenne tejük),mert akkor elveszti a feszességét,...stb...

Nekem teljesen mindegy,hogy milyen lett és milyen lesz,a lényeg az,hogy a drága kisfiamat ameddig lehet addig ciciztessem.

2010. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm szépen csajok.

Azért úgy veszem észre hogy annyira nem vészes ez a dolog.

Kedves utolsó.köszönöm a kedves válaszod.

Szerintem a szoptatás a babával jár és én is kiakadok néhány nőn.

2010. okt. 27. 19:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia hát szerencsére elég szép állapotban megmaradt jó kisebbek lettek meg kicsit log de szép kerek formája van és azért megvagyok velük elégedve. 2 gyerek után .De az biztos kedves kérdező a szoptatást mindenél jobban megéri asnnak aki tudja csinálni ilyenkor mi már háttérbe kerülünk hisz a kicsi egészsége fontos!
2010. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%
3 hétig volt tejem, megúsztam.
2010. okt. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én egy évig szoptattam (anyi tejem volt, hogy le is adtam), de a cicimen nagy változást nem vettem észre. Értelemszerűen változott, de mivel elég nagy mellel áldott meg az ég (áldás és átok egyben), így is úgy is melltartót hordok. :-)) És a férjem imádja! :-))
2010. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!