Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Borral főtt ételt ettem, baja...

Borral főtt ételt ettem, baja lehet tőle a babámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A faluban főztek és ettem egy nagy tál levest. Utána pont nagyon éhes volt a babám és megetettem.

Utólag jutott eszembe, hogy hisz egy csomó bort öntöttek bele az tuti.. meg utólag ha belegondolok érezni is lehetett az ízén. Délután 2-től este 7-ig főtt.

A babám még csak 2 és fél hónapos. :(

Szörnyen bűntudatom van.



ápr. 20. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Az alkohol elpàrolog főzésnèl. Semmi baja nem lesz a babának.
ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Semmi baja nem lesz, és nyugi! Ez már paramamiság, nem egészséges aggodalom.
ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Basszus, megszoptattad? Nem ártott volna egyértelműen fogalmazni, de így természetesen nem lesz semmi baja, nyugi.
ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%
este hétig főtt, ettél belőle fél nyolckor valami rendezvényen, onnan még hazamentél, szoptattál, majd fürdés helyett inkább leültél a gyakori elé?
ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Általános iskolában tanuljuk ezt valamikor, hogy az alkohol forrassal elpárolog 🧐
ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Úristen, 3-as, eszeden vagy? Hogy gondolod, hogy úgy válaszolsz egy kérdésre, hogy még a címig se jutsz el?!
ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

#5! Gratulálok, megragadtad a lényeget. Pont ez volt a kérdés!

Ja, nem🤣

ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%
8, csak tudod, meglehetősen valószínűtlen az egész, egy mesére meg kb ennyi energiát érdemes pazarolni, többet nem.
ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Mi a fene a valószínűtlen azon, hogy 7-kor eszik, 8-kor szoptat, 8:41-kor kérdez?
ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Nekem a gyerekorvos azt mondta hogy nyugodtan megihatok 1 pohar bort este (kb 2-3 oran keresztul nem szoptathatok) az alkohol szint olyan a tejben mint a verben. Egy ido utan mar nem lehet kimutatni es nagyon minimalis jut at a tejbe.
ápr. 21. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!