Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok vacsira 1év körüli...

Mit adtok vacsira 1év körüli babátoknak, aki még cicizik és nem kap tápszert?

Figyelt kérdés
És nap közben miket eszik amivel jól is lakik? Köszönöm a segítséget.
2011. aug. 1. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a baba mar szinte mindent kaphat. TEhat ha ugy fozol, hogy a levesbe, porkoltbe is sok zoldseget teszel, akkor azokbol kap a baba is, s nem szukseges kulon fozni. Kaphat spenotot is pl. TEhat ha leves, akkor abbol a zoldseget, csibe hust. a porkoltbe szinten beletudsz tenni s.repat, de tokot is, es igy mar egyben elkeszitetted a sajat ebededdel. Vacsorara lehet tejbe grizt pl., azt altalaban szeretik a picik.
2011. aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fürdés előtt van vacsi, ami lehet bármi, főzelék, szendvics, tejbegríz, ha nem adsz neki még tejet, akkor rizstejből, stb.

Fürdés után meg egy nagy adag cici.

Bár ha ettől reméled, hogy elszik éjjel, akkor nem feltéten fog bejönni. ... Legalábbis nálunk nem jött be.

2011. aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi sajnos még tejet,túrót nem eszünk 10.5 hós lehet hogy allergiás ezért vacsira vagy szendvics paradicsommal, felvágottal esetleg kis sajt vagy valamilyen főzelék. Napközbeni evésünk katasztrófa semmiylen rendszer nincs benne hiába próbálom enni is sokkal kevesebb dolgot eszik mint ehetne.
2011. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

11 hónapos kisfiam már mindent eszik amit a családnak főzök.Vacsorára általában szendvicset kap, a kenyeret teavajjal, májkrémmel, vajkrémmel, körözöttel szoktam megkenni, felvágottakból pedig a jobb minőségű párizsit, sonkát veszem neki.

Ebédre már mindent eszik, tegnap pl. túrógombócot kapott amit én aludttejből készítek, szereti a tésztás ételeket is.

Tízórai gyümölcs szokott lenni joghurttal.Uzsonnára szereti a babapudingot keksszel,lekváros gofrit, müzliszeletet stb. Reggel és este még szopizik.

2011. aug. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Általában ugyanazt kapja, amit mi (nem főzök fűszeresen, inkább utólag sózok, vagy a végén, amikor már kivettem a gyerekek adagját...)

Ha mégis valami olyan kaja van, ami nem neki való vagy nem szereti, akkor tejpép, tejbegríz.

Meg persze szopizik elalvás előtt.

Napközben ugyanazt eszi, mint mi (ugyanúgy kevésbé sósan/fűszeresen)

2011. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kislányom még nem birja azokat a kajákat amiket mi eszünk, fáj a hasa tőle. Már próbáltam, de nem bírja.
2011. aug. 5. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!