Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért éjszaka fáj a babám...

Miért éjszaka fáj a babám hasa? Most multunk 2 hetesek.

Figyelt kérdés

mindig éjjel (1 és 5 ora )között kezdödik. egész nap semmi baj nincsen. használhat az infacol csepp + baby mecsek tea?

tudna töle aludni éjjel? merjek neki adni? köszi a válaszokat elöre is!! ja! és semmi pufasztot nem eszek, és széklete is van nappal.


2009. jan. 7. 01:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, azt sajnos nem tudom, hogy miért éjjel jön elő a pocakfájás, de én is megfigyeltem a babámnál, hogy hajnalban - Infacol mellett - nem nagyon tudott pukizni, így csak nyűglődött, forgatta a fejecskéjét jobbra-balra, csak a torna segített.

Egyébként használhat az Infacol, az elején nálunk bevált, csak később (2, 3 hét mva) lehet, hogy megszokta a szervezete; váltottunk Espumisanra és az azóta használ.

Egyébként ez azért érdekes, mert elvileg mindkettőnek ugyanaz a hatóanyaga...

De adhatod a picidnek mindkettőt nyugodtan, én a helyedben az Espumisant próbálnám először, mert olcsóbb is, és mindkettő nagyon gyorsan fogy.

A Mecsek teát sajnos nem ismerem, de az előzőektől nem lehet baja, próbáljátok ki!

Üdv, egy 2 hós baba anyukája

2009. jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! Én is gondolkodtam az espumisanon, ki is fogjuk probálni!
2009. jan. 8. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!