Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális, hogy estére sokkal...

Normális, hogy estére sokkal kevesebb a tejem?

Figyelt kérdés
3 hónapos lesz a kisbabám, reggel és de. 130-160 ml-t szopik, du és este már csak 110 körül. Fejek is, reggel még 100 ml körül jön a tej, este meg már szinte semmi (10-20ml). Normális, általános ez? Ha nagyobb lesz a kislányom, hogy nő a tej mennyisége??? Nyugtassatok meg kérlek!
2009. jan. 7. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
estére azért kevesebb a tej,mert akkor már zsírosabb és így kevesebb kell,mint a napközbeni vizesebb tejből.Később pedig beáll a kereslet-kínálat vagyis annyi termelődik amennyire a babádnak szüksége van.Ne idegeskedj.
2009. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt idoszakunk, amikor nekunk is ez volt. Mondjuk en nem merem, de minden este a bebi meg kovetelte a tejcsit, es a cicim ures volt. Nagyon nyugos volt szegeny. Most megint helyreallt. Csinaltam mindent szoval nem igazan tudom, hogy mi tette helyre, azt se hogy mi okozta. Fejtem napkozben folyamatosan, hogy nojjon a tejmennyiseg, es rendesen kajcsiztam, sokat ittam. Alapdolgok, de segitenek. Probalj az etrendeden valtoztatni...en azt vettem eszre, h a szinhidratoktol tobb tejem van (teszta, kenyer, krumpli).Remelem, h segitettem!ne add fel, ez a lenyeg!
2009. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az előző válaszoló írta + éjjel kipihened magad (általában, de legalábbis v.mennyit alszol) így reggelre több a tej mennyisége is! Ezzel sztem mindenki így van. :)
2009. jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, a legelső válaszoló. Előző voltam...
2009. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat. Már sírtam is emiatt esténként. Igyekeszem szénhidrátdúsan enni és 4-5 liter ásványvizet megiszom egy nap (!), aludni viszont nemigen tudok, mert a hálóban alszik a baba és mindig készenlétbe vágom magam, ha megnyikkan. Remélem még sokáig elég lesz a kicsimnek a tej... Köszönöm még1x, hogy írtatok!
2009. jan. 7. 13:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Vigyázz, mert a túlzott folyadékfogyasztásnak is lehetnek káros hatásai!
2009. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!