Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi tévő legyek? Mit adjak...

Mi tévő legyek? Mit adjak neki pótlásnak?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 hónapos, és most úgy néz ki nem elég neki a tejci. Még van lefagyasztva, de az véges. Elkezdjem neki próbálgatni a gyümiket, zöldségeket vagy inkább írassak tápszert?
2009. jan. 8. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam nekem dokinő is azt mondta h gyümi s hipoallergén tejpép vacsira...így kezdük aztán mindent sorban ő azt mondta ezt egye ne tápszert...de attól is függ h mekkora súlyú a babád, mert nekem kisfiam ilyenor elég fejlett súlyú volt:)
2009. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kisfiam 3 hónapos és az utóbbi 1 hónapban csak 250 grammot hízott,a dokinő rögtön tápszert írt. Pedig 3-4 óránként eszik,végig alussza az éjszakát,vigyorog és magyaráz állandóan. Holnap jön a védőnő próbaszopit csinálunk,és majd meglátjuk. Nem igazán szeretnék tápszert adni neki,de rögtön ez volt a doki reakcioja. :/
2009. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok tápszer párti. Kislányom 3 hósan volt utoljára mérve, akkor volt 5,7 kg. Most olyan 6,5 körül lehet.
2009. jan. 8. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szia sztem az nagyon jó súly...akkor holnaptól almalé...:)majd szépen minden, s legközelebb tanácsadáson mondod dokinak, s hipoallergén tejpép is jó, majd felírja...
2009. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5550 volt 9 hetesen, most 14 hetes és 5800.3200-vel született.
2009. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én gyerekem 4 hónaposan hirtelen éhes maradt mindig, mama azt mondta, éhes, rendes kaja kell - nem nagyon hittem - de adtam egy kis főtt krumplit (egy teáskanállal, később néhánnyal)másnap meg alma, reszelve - olyan jól érezte megát tele volt a pocakja , szépen aludt , elégedetten, ettől még szopott, még 11 hónaposan is. Szerintem ez sokkal jobb volt, mint a tápszer.

Szilárd kaja. (Mégha nagyon pépes is volt, saját vizében, mikronnyi sóval) Igazából előbb azt gondoltam, hogy a nagyanyja megőrült, de megpróbáltam, és nagyon örülök, hogy így tettem. Azóta is imádja a krumplit.

2009. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat, azóta elkezdtük az almapürét, ízlik neki. Közben a védőnő is megerősített benne. Úgy látszik eddig volt elég neki a tejci. Ő úgy döntött hamar meg akar nőni.
2009. jan. 10. 13:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor nőjjön nagyra!Sok sikert!
2009. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!