Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek, hogy türelmesebb...

Mit tegyek, hogy türelmesebb legyek? 2 hoonapos kislányom mindig elalszik szopizás közben. én meg leteszem őt, erre megin siir hogy éhes.

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szedj MagneB6-ot.

Egyébként nem biztos, hogy éhes, főleg közvetlenül szopi után. Csupán a közelségedre vágyik.

2010. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet éhes, ha elalszik, én kb. tudom mennyi idő alatt lakik jól, és felébresztem ha elalszik úgy, hogy piszkálgatom a mellbimbóval:)
2010. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xStefix ***** válasza:

Szoptasd fekve egy nagy ágyon, így ha elaludt, nem kell őt mozgatni és ott tudod hagyni pihizni. De persze nagyon figyelj a biztonságra, nehogy elguruljon vagy leessen!

A türelemhez pedig annyit, hogy bár ez is nagyon idegesítő dolog tud lenni, tudom, de később is lesz még hasonlóban részed bőven. Már most próbáld magad arra tanítani, trenírozni, hogy nyugodt maradj, mert hosszú távon is nagyon nagy szükséged lesz rá! Tényleg türelemjáték a gyereknevelés.

2010. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy alszik be, hogy szerinted még éhes marad, akkor amikor látod hogy pilled, emeld fel büfizni, beszélj hozzá. Este viszont, hogy nyugis legyen az éjszakátok, lefejt tejet adj a babának. Amióta kisfiam nem cicizik este, átalussza az éjszakát. 2 hetes kora óta... Hamar elfáradt, elaludt és nem lakott jól, a gyíermekorvos javasolta a fejést
2010. aug. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xStefix ***** válasza:

Egy szopó gyereket inkább lefejt tejjel etetni???

Hát elvenném az orvos diplomáját, aki ilyet javasol!

2010. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!