Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi tévő legyek? Teljesen...

Mi tévő legyek? Teljesen tanácstalan vagyok.8 hónapos kislányom az utóbbi időben egyre rosszabbul szopik.

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete kezdődött és most már ott tartunk, hogy ezen a héten már két este is úgy feküdt le, hogy nem volt hajlandó szopni, csak a tápszert fogadta el. Ma este is kb. 5-6 szívott a jobb mellemből, utána már nem is tudtam visszacsalogatni még a bal mellemre sem.

Mit tegyek, hogy újra szopjon? Vagy hagyjam, ne erőltessem? De akkor mit csináljak a tejjel? Apasszam el? Azt hogy kell? Vagy fejjem reggel-este, mintha még mindig szopna és keverjem a tápszeréhez? Most egyébként ezt csinálom. És miért nem kell a kislányomnak most a szopcsi?

Nagyon szomorú is vagyok, mert nagyon szeretném még szoptatni. Lehet, hogy önzés, de nekem nagyon hiányoznak ezek a reggeli-esti meghitt összebújós együttlétek, amikor szopizott. Olyan jó volt egymás mellett feküdni, átölelni és közben nézni, aztán meg aludni még egy kicsit együtt.


2010. okt. 8. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresd meg a szoptatás alkategóriában xstefix-et, írj neki privit. Ő szoptatási tanácsadó, nála többet nem fog tudni segíteni senki. Én 3x hoztam vissza a tejem az ő segítségével.
2010. okt. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínü leválassza magát.Ha tudsz szoptatni,nem értem minek adsz a babádnak tápszert??


Ha el szeretnéd a tejet apasztani akkor hideg borogatást tegyél á többször.Ha nagyon tele lesznek a melleid csak annyit fejj le belöle,hogy megkönnyebbülj.Ne hogy begyulladjon.Vagy,fejd le a tejet és azt add neki a tápszer helyett üvegböl.

2010. okt. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem vissza kell hozni a tejet, hanem a babámat visszaszokni a szopásra.

Azért adok neki tápszert, mert már csak reggel és este szopik, de már erre sem elég a tejem. Sajnos 2 hónapos korárban annyira lecsökkent a tejem, hogy muszáj volt tápszert adni pótlásnak. Ha akkor megkaptam volna az xf... akárki nevét, akkor től is kértem volna segítséget, mert amiket itt találtam, nem sokat segített.

2010. okt. 9. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!