Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elkezdett apadni a tejem,...

Elkezdett apadni a tejem, pedig csak egy hónapos a babám. Tudok valamit tenni hogy ne apadjon tovább? Vagy el fog menni teljesen? Laktoherb teát szülés után ittam, most megint elkezdtem tegnap óta.

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 21:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mintha ezt a kérdést én írtam volna, a köztes kommentekkel együtt egy pár hónappal ezelőtt.:))

Szóval, nekem ugyanez volt a gondom, amikor 4-5 hetes volt a babám. Nekem ugyanezt mondták, hogy heti 150g kell híznia a gyereknek, amitől olyan stresszes lettem, hogy attól aztán tényleg elkezdett apadni a tejem.

Szóval: a babádnál fejlődési ugrás van. Több az igénye ilyenkor, gyakrabban kell mellre tenni. Ebben az időben az enyém is folyton mellen volt. Azt éreztem, hogy szinte egész nap csak szoptatok. Pótolnom is kellett, de azért, mert lett a végére egy szép kis mellgyulladásom, és tejem meg semmi nem volt. Ekkor kezdtem el szedni a more milket és nekem ez sokat segített. Annyira, hogy már egyáltalán nem kell tápszer és a babám szépen fejlődik. De még a mai napig nem hízta az elvárt 150g-t Hol 80g-t hízik egy héten, hol 170 g-t, hol 100-gt.. szóval össze vissza, de már nem idegesítem magam ezen.

2010. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!