Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha két szopi között is beindul...

Ha két szopi között is beindul a tejadó reflex és folyik el a tej, akkor a szoptatásra kevesebb marad? Sajnos mindig pont séta közben indul, és nem tudom azonnal mellre tenni a kicsit. Így kevesebb tej jut neki?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem jut neki kevesebb, mert ilyenkor nem sok tej folyik ki. Sokszor mindenféle ingerre beindul. Nálam sokszor fürdés közben a meleg vízre, vagy törölközéskor ahogy lehajoltam, vagy más szoptató nő hatására, baba sírására is beindult!

Ahogy nagyobb lesz a gyermeked, enyhül majd a tejleadó reflex, nem lesz mindig ennyire erős, később, majd enyhül, majd már nem is érzed!

2010. nov. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés folyik ilyenkor ki. Ha beteszel egy tejgyűjtő kagylót, akkor te is megláthatod, hogy csak pár mili, esetleg 20-30 mili maximum. Tejgyűjtő kagylóval zt fel is foghatod, és össze lehet gyűjteni. Persze ez csak otthon megvalósítható, séta közben elég furán néznének rád, ha beledugnál egy tejgyűjtő kagylót a melltartódba. :-)
2010. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szinte csak pár csepp folyik ki ilyenkor.

és marad, ne aggódj :)


egyébként sztem az anyatejgyűjtő kagylót ilyenre találták ki, habár még nm láttam ilyet. meg hát kérdés, mennyi idig állna benne a tej, meg ne romoljon...

2010. nov. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Bar nem pont a kerdesre valaszolok,azert leirom:-)

Nekem van ilyen anyatejgyüjtö kagylom (külföldön elek) babam 2hetes. Most mar kitapasztaltam, hogy ejszaka se kell betenni a kagylokat, mert ha megtelik, a 3 kis szellözölyukon kifolyik. :-) igy is egy nap több mint 100ml.t gyüjtök össze,amit még az nap este megeszik a picur. Nem romlik meg,mert ha megtelik erzed es ürited is, a testmeleg tejet!

2010. nov. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Negyediknek: amiről írsz, az nem anyatejgyűjtő kagyló, hanem bimbókiemelő. Az anyatejgyűjtő kagylón nincs szellőzőlyuk.
2010. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mennyi tej fér bele ebbe a kagylóba? Ezt a melltartó rögzíti, ugye?
2010. nov. 14. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!