Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet e már most látni hogy...

Lehet e már most látni hogy szoptatás után mennyire fog lógni a mellem?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy pl miután eszik a baba, és nincs benne tej, annál még rosszabbra számitsak? Vagy kb. olyanra?
2009. jan. 10. 16:46
 1/3 A kérdező kommentje:
ja hozzáteszem hogy közepes méretű melleim vannak (70B), és igy hogy szoptatok nem lettek sokkal nagyobbak, csak picit szélesebbek.
2009. jan. 10. 16:48
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem sokat ereszkedett meg a mellem.

De szerintem ez attól is függ, hogy milyenek voltak a melleid. Ha előtte is sokat hordtál melltartót, az nem tesz jót, attól "ellustulnak", nem lesz tartásuk. (Ez a kismellűekre vonatkozik) Én előtte csak nagyon ritkán hordtam melltartót, és két éves szoptatás után nem mondja meg senki róla, hogy egyáltalán szoptattam már!!

A hasammal már sajnos nem ez a helyzet!

2009. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerencsések vagytok. Nekem terhesség előtt 75B-s volt a mellem, már terhesség alatt nőttek, és most 90C-s!!! Igaz, sok tejem is van. Ha kiszívja a baba bizony eléggé lógnak. A héten voltam nőgyógyásznál, és megkérdeztem, hogy mire számítsak, vissza fog-e állni az eredeti állapot. Azt mondta, hogy nem, ennél még jobban fog lógni, mert most még van benne tej. Szóval nem nyugtatott meg, sajnos.
2009. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!