Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig kell inni a laktoherb...

Meddig kell inni a laktoherb teát? 6 hós a babám

Figyelt kérdés
még mindig iszom napi 3 filtert, folyamatosan ittam idáig,volt h kimaradt 3-4 nap, de többnyire szigorúan iszom. valahogy megnyugtat h iszom... ti? hogyí vagytok ezzel?
2009. jan. 10. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én az elejétől iszom, pedig volt sok tejem. Én is úgy voltam, hogy megnyugtatott, hogy ittam. Aztán 7 hónapos babával úgy döntöttem, most már minek. Abbahagytam, 2 nap múlva alig volt tejem. Elkezdtem megint, lett újra tejem. Nem tudom, hogy az elejétől kezdve is csak ettől volt sok tejem, vagy már megszoktam, de én iszom, amíg szoptatni akarok.
2009. jan. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is iszom elejétől fogva! Most 2 hónapos a babám! Sok folyadékot inni ugye mindig ezt mondják ami igaz is! Gyümi leveket nagyon sokat ittam de én ugy hízok tőle,hogy hajaj!!! Valaki meg semmit! Mostmár csak a teát iszom! Ne, ízesítem semmivel gyors legurítom napi 5-6 csészét! Kiteszem az asztalra reggel a 6 filtert és mindig eszembe jut,hogy nekem ezt ma meg kell innom! Van tejem sztem sokat segít!
2009. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!