Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A görögszénamag főzet mellett...

A görögszénamag főzet mellett lehet inni Laktoherb teát is?

Figyelt kérdés
Láz miatt apadt a tejem, szeretném visszahozni. Vagy esetleg lehet együtt a kettőt? Úgy értem hogy itt olvastam hogy a görögszénamag borzasztó ízű, de ha a Laktoherb teával "ízesítem", tehát összeöntöm a kettőt, az nem baj??? Előre is köszi!
2010. aug. 17. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet. Annál is inkább, mert a baromi drága More Milk kapszulában görögszénamag-kivonat van, plusz a Laktoherb tea összetevői. Azaz görögszénamag-tea + Laktoherb-tea = More Milk, csak olcsóbban. :-)
2010. aug. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nincs borzalmas íze a görögszénamag teának. Mézzel v. cukorral kicsit ízesíteni szoktam. Azt mondták,hogy a magot is meg lehet enni,az nagyon keserű,ezért én a teának megfőzött magot össze szoktam turmixolni almalével,és megiszom. Így nem érzem a keserű ízét. Szerintem hatásos. ... ezen kívül én az Urtica Urens homeosat szedem,az éjszakai szoptatáskor 1x5 szemet...reggelre rengeteg tejcsi szokott lenni:-)...ha nem veszem be,akkor kevesebb van reggel.
2010. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!