Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha már szülés előtt elkezdem...

Ha már szülés előtt elkezdem inni a Laktoherb teát, lehetséges, hogy közvetlen szülés után már tudok rendesen szoptatni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy nem lehet szülés előtt inni.
2011. jan. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg? Miért?
2011. jan. 10. 12:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt a dolgot erőltetni, jól kitalálta a természet. A baba az első napokban nem igazán éhes, elég neki az a minimális előtej, ami termelődik, és amivel hozzájut egy csomó plusz immunanyaghoz. Mire igazán megéhezik, a tejtermelés is beindul.
2011. jan. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne idd, még a szülés utáni első napokban sem ajánlják, csak kb a 3. naptól. Nekem direkt szóltak is a kórházban, hogy nehogy igyam. Nem ezen fog múlni, hogy fogsz-e tudni szoptatni. Arra meg gondolom nincs szükséged, hogy az éppen megszületett bébi mellett begyulladjon a melled. Elég, ha a 3-4. napon kezded, mondjuk, már otthon, de akkor is látod majd, hogy kell-e egyáltalán. Lehet, hogy nem is lesz szükséged rá.
2011. jan. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell innod! Az en babam (csaszaros baba) meg a szuletese napjan szopizott 1x, majd masnap minden 3. oraban. elkezdtem inni en is a teata 3. nap, de annyi tejem lett, hogy tele raktam vele a fagyasztot... Szereintem csak akkor kezd el inni, ha szulest kovetoen 1 hetre sincs eleg tejed... (a baba szol ha ehes marad)
2011. jan. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne idd, inkább tedd minél többször mellre, így lesz elég. Eleinte még fejd ki a felesleget, de egy idő után beáll a tejmennyiség úgyis. Ha folyamatosan iszod a teát, az sem jó, mert egy idő után nem lesz hatása, és amikor esetleg szükség lenne tejserkentésre, már nem éri el azt a hatást, amit kellene. Nekem bevált, most 1 éves és még mindig szopizik, ja és laktoherb nélkül is volt annyi tejem, hogy másnak is jutott, pedig nem fejtem, mint az örültek, csak sokat bukott a babám és szopi előtt meg kellett kicsit "lazítani" a mellemet, hogy ne spricceljen a tejem, mint a locsolótömlő :-)
2011. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a vedono azt mondta hogy az nem jo mert hasfajos lehet a baba tole.ugyhogy csak ovatosan.
2014. márc. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!