Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen gyümölcsöt ehetek...

Milyen gyümölcsöt ehetek szoptatás alatt? Mennyi idő múlva kerül be a tejbe amit ettem?

Figyelt kérdés
A kórházban azt mondták narancsot ne (nem tudom miért), banánt ne (megfogja a székletét, szőlőt ne, almát talán 1 db-ot de hély nélkül, akkor mit lehet télen? Zöldségekkel se tudom hogy álljak, mit lehet és mit nem. Sajna a babám nagyon érzékeny mit is eszek, lassan már csak krumplit eszek krumplival. :-)
2009. jan. 11. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én úgy tudom, hogy négy óra alatt megy át a tejbe, legalábbis a védőnőm szerint. Én eszek almát, narancsot, mandarint, kivit, szőlőt, szóval mindenfélét. Én úgy csinálom, hogy reggel próba képp megeszek valamilyen gyümölcsöt, és ha aznap nem fájt a fiam hasa, akkor eszek máskor is. Próbálgatni kell, csak akkor tudod meg, mit ehetsz és mit nem.
2009. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!