Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hol keressek olyan melltartót,...

Hol keressek olyan melltartót, ami jó éjszakára és nem horror drága (mint az Aniták)?

Figyelt kérdés

Hatalmas mellem van, és ha nem veszek fel, reggelre iszonyat be van durranva és nagyon fáj, ahogy lehúzza a súlya.


Anita merevítő nélküliek nyilván tetszenek meg jók lennének, de ilyen célra nem vennék 6-7-8-9ezerért melltartót.


Ja és Budapest. :))


2010. nov. 18. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Tegnap vettem akciósan Anita szoptatós melltartókat.


A Savoya Parkban (11. ker.) a héten nyílt egy új bababolt és most valami karácsony előtti akció van és MINDEN Anita melltartó 50%-os áron van. Gyorsan vettem is kettőt. Az egyik 3300 Ft volt, a másik 3400 Ft.


Nem tudom, milyen méretekben van még és sajna a bolt nevére sem emlékszem, de ha elmész, biztos megtalálod. Nem túl nagy a Savoya Park. Vagy valami infóvonalon lehet telefonon is tudnak segíteni.

2010. nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem az Elefáni Babadiszkont melltartói jöttek be, tiszta pamut, és a csatja sem nyom (nekem volt egy triumph, ami nagyon szép, de éjjelre használhatatlan volt, mert oldalt fekve nyomott a csatja).

Már igaz egy éve vettem, de 1500 körül volt.

2010. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megkerestem a Savoya weboldalán. A térkép alapján Bertoni Baby a bolt neve, de elérhetőség nincs.

A Bertoni Baby weboldalán meg csak egy Nagymező utcai bolt szerepel. Hátha ezen el tudsz indulni.


Egyébként az első babámnál vettem Triumph szoptatós melltartót, aminek jó tartása van és meglepő módon az sem volt horror árban.

2010. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Újpest Baby PLanet 3200 forint, magyar termék és szuper :) Jó kis pamut, szép is, sok színben kapható.

13. kerület Babaszafari, 2800 forint, ez is szép, csipkeberakással.


Nekem ilyenjeim vannak, nagyon meg vagyok elégedve velük.

2010. nov. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel én nem pesti vagyok én rendeltem :

[link]

4000 Ft-ért kettőt. Még nem kaptam meg..de jónak néz ki :) remélem az is lesz. 38 hkm

2010. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mária bababolt, Visegrádi utca - 2000 forint körül vannak ott melltartók, nekem is olyan van, és nem nyom sehol, de tart rendesen.
2010. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!