Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Használ valaki mosható melltar...

Használ valaki mosható melltartóbetétet?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a vélemények melyiket válasszam mennyire bírják a mosást,ár márka ilyesmik.
2011. szept. 11. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Avent: 3000ft/3 pár. Éjszakára 2-2-t teszek be, ha sok a tejci, ez is kevés, átázik, mint a pinty.


Stella: egy fokkal jobb, és 1000 ft körül van a 3 pár.


Mosni mindkettőt lehet, nincs ezzel baj.


ha sok a tej, semmi nem jött be. De talán az eldobhatós jobb éjjelre. De azon is gondolkodtam, hogy a libressemet fogom ketté vágni, hátha az fel tud szívni 10-20 millit. :)

2011. szept. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát ez jó rég nevettem ennyit. :)

az első babánál még nem is hallottam ilyenről ipari mennyiséget használtam el mert szabályosan spriccelt mikor szopizott,meg az éjszakák szövet pelust tekertem magamra ha kihagyott egy kajcsit.

gondoltam bepróbálkozunk most ilyennel.

köszi.

2011. szept. 11. 15:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Aventos van, nagyon hamar átázik. Szerintem ez a fajta az eldobhatósnál sokkal rosszabb.
2011. szept. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok


azt el is felejtettem mondani, hogy vettem aventos tejgyűjtőkagylót, ami felfogja, de ha nem szorítod oda, akkor kicsorog (nekem)...

szóval: ááááááááááááá

2011. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pont készültem ilyen moshatót venni, mert gondoltam jobban megéri árban, mint az eldobhatósak, de ha ennyien írjátok, hogy nem hatékony... (?) Az Avent-os tejgyűjtő kagyló valóban nem szerencsés éjszakára, hacsak nem ülve akar aludni :-) Ez egyébként nappal sem túl kényelmes, én csak akkor szoktam időnként használni, ha szoptatás közben nagyon csöpög a másik mell, illetve fejésnél amig szintén csak az egyiket használom.
2011. szept. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TKI Ibolya ***** válasza:
100%
Nekem bevált az Aventes mosható melltartó betét mind addig amíg szét nem mostam.Kb 2 hónapig bírták.Most már csak eldobható dm-se betétet használok.Vagy ha nagyon átlátszó a blúzom akkor a Libero test színű melltartó betétjét.
2011. szept. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

elég sok tejem volt a lányomnál,én itthon nem mértem de még a kórházban 100mlmegevett 50-80ml lefejtem szóval, tiszta fejőstehén voltam.

gondolom most is ez lesz.

akkor avent kilőve.

köszi mindenkinek.

2011. szept. 12. 11:02
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Aventot használtam és nekem jó volt. 4 prat vettem és ha nedvesedet cseréltem, mostam...
2011. szept. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!