Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan/hol szoptattok, ha...

Hogyan/hol szoptattok, ha vendégek vannak nálatok? Átmentek másik szobába vagy eltakarjátok magatokat? Elsősorban szégyenlős anyukákra gondolok.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 22. 16:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
a WC-ben
2010. nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Az első csak vicc ugye?? a hálószobába vonulok el. Én sose tudnám mások előtt csak úgy előkapni a cicit...
2010. nov. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én régen még a párom előtt szüleim ,és más lányok előtt is szégyenlős voltam ,de mióta terhes voltam és megszültem azóta ez nagyjából eltünt. Az attól függ hogy ki a vendég,nők előtt (főleg akik rokonok)azok előtt szoptatok meg közeli férfi rokonok előtt is de akkor jobban eltakarom magam,amúgy meg átmegyek egy másik szobába.
2010. nov. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Egyszerűen bementem a gyerekszobába és kész!

Kulcsra is zárhatod a szoba ajtaját, ha esetleg tartanál attól, hogy valamelyik vendég kószálni kezd a lakásban...


A szoptatáshoz nyugalom is kell, nem nagyon jó egy társaság közepén megejteni, ahol zajonganak.

2010. nov. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha közeli rokonok, barátok vannak nálunk, akkor nem megyek másik szobába, úgy is tudok szoptatni, hogy abból semmit sem vesz észre más. Póló kicsit felhúz, amúgy semmi se látszik belőle, a baba meg ehet :) Viszont ha nem közeliek, akkor elvonulok a másik szobába.
2010. nov. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Barátnők, női rokonok nem zavartak. Férjemen kívül Apukám az egyetlen férfi, akinek a társaságában tudtam szoptatni. Nem csak azért, mert engem zavart volna, hanem ismerem a fiú barátainkat, unokatestvéreket.... :) Fiatalok vagyunk, néhányan még nagyon gyerek módjára gondolkodnak az egész gyerek-kérdésről, hát még a szoptatásról :)

Viszont egyszer "muszáj" volt egy IDEGEN férfi társaságában: egy bevásárló központ pelenkázójában szoptattam (amivel nem volt semmi baj, tiszta volt, kényelmes volt) és egy egész család jött be. De elviseltem, mert ikrekkel voltak és szegények már ordítottak a cumiért....persze apuka felém sem nézet, mégis kicsit zavart :)

2010. nov. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Nekünk csak egy szobánk van ami használható volt míg kicsi volt a babám.

Ha jött valaki és szoptatási idő volt, akkor megkértem hogy menjenek ki addig az ebédlőbe.

Én egyébként a férjemen kívül senki előtt nem szoptattam, még anyósom is kitessékeltem.

2010. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Másik szoba, vagy a vendégek mennek az ebédlőbe. Csak férjem előtt szoptatok, anyum meg anyósom alapvetően nem zavarnak, de mivel a kislányunk nagyon kiváncsi már, egyáltalán nem tud szopizni, ha más is van a közelben... szóval mostanra mindenki száműzve van a szopik alkalmával :)))))
2010. nov. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2010. nov. 23. 08:39
 10/13 anonim ***** válasza:
én átmentem a gyerekszobába,ha olyan vendégek voltak.ha a szüleim,tesóm,barátnőm vagy sógornőm volt itt,akkor előttük nyugodtan szoptattam.de csak amíg kicsi volt,fél éves kora után már akkor is átmentem,mert nem evett,ha volt ott valaki,mert őket figyelte.tehát csak azért mentem át,hogy tudjon csak a cicire figyelni.
2010. nov. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!