Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan/hol szoptattok, ha...

Hogyan/hol szoptattok, ha vendégek vannak nálatok? Átmentek másik szobába vagy eltakarjátok magatokat? Elsősorban szégyenlős anyukákra gondolok.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 22. 16:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

igazából nem magam, hanem a vendégek miatt vonultam félre. mert csomó fiatal srác haverunk is van, akik lehet, zavarba jönnének :D Ilyenkor a hálószobánkba mentem.

Amúgy a nappaliban szoktam, és engem nem zavart, ha valaki látta. amikor szoptatós anya volt nálunk a babával és apukával, akkor simán az asztalnál tettem cicire a babát. mert teljesen természetes a szoptatás.

2010. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha férfiak is vannak nálunk, a hálószobában szopizik a kicsim. Ha csak nőtársaság (pl. anyukámék, hugom, legjobb barátnőm) simán megszoptatom, mondjuk velük olyan a viszonyom, hogy az lenne a ciki, ha elvonulnék.
2010. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne csak azt nézzétek, h. milyen Nektek, hanem a vendég zavarrára is illik gondolni.

Egyszer a feleségem egyik finoman sólva molett barátnője a szemem láttára kapta elő 4 gallonos cicijét,(ide más szó illene...), azóta is kísért az emlék mert vizuális a memóriám!

Más ha szükség van, de akkor is lehet diszkréten és büszkén!!! szoptatni akárki van is ott, és más, ha csak lustaságból nem vonulsz vissza, ami egyszerre Afrikába repít virtuálisan.

Ilyen egy ffi.szemszögéből a dolog.

2010. dec. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!