Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 napos babám sokat bukik,...

10 napos babám sokat bukik, és nagyon nehezen büfizik. Van hogy másfél óra múlva is bukik ki a tejből, mégis kéri a cicit. Nem csinálok bajt ha ilyenkor adok még neki?

Figyelt kérdés
Jó praktikák a büfiztetésre?
2009. jan. 15. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld etetés közben is büfiztetni. Pihenjetek közben, akkor nem terheli meg úgy a pociját. Lehet, hogy nagyon gyorsan eszik és ez miatt van a bukás.
2009. jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen nálunk is volt, végül úgy oldódott meg, hogy büfi volt függőlegesen 5-10 percig, utána letettük vízszintesbe 1 percre és újból felvettük függőlegesbe, ilyenkor még mindig jött egy kicsi.


Esetleg büfiztesd szopi közben is !

2009. jan. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok: Ha nem büfizik azonnal evés után, akkor tett le, egy picit masszírozd a hasát, majd vedd fel és "rázogasd" :) . Ezt addig csinálhatod (persze óvatosan) amíg ki nem jön a büfi. (Egyszerűen így elhelyezkedik a tej, a levegő pedig felülre kerül és így könnyebben kijön.)
2009. jan. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
talán a rázogatás is jó nem tudom, én a hátát ütögettem enyhén, fent a lapockák közt, akkor könnyebben jön fel a büfi és nem elég egyszer, kb 5 perc múlva megint, közben séta a lakásban.
2009. jan. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!