Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatás alatt milyen...

A szoptatás alatt milyen izzadsággátló módszert ajánlotok?

Figyelt kérdés
A szülés után azt vettem észre, hogy jobban izzadok (sokkal). Kenném is magam vmivel, vagy fújnám, de félek, hogy azt árt a babának, mivel szoptatok. A kezét a szoptatás alatt ide-oda mozgatja, játszik, félek, h a dezodor a kezén marad, amit majd a szájába vesz. SZtetek mi a megoldás? (a napi 3szori zuhany is csak egy fél órára megoldás. ) Köszönöm a tapasztalatokat előre is!
2010. nov. 28. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Az természetes, hogy jobban izzadsz,mert a tejmirigyek az izzadságmiregyekböl alakultak ki, és a tej termelésével együtt jár az izzadtság fokozott termelödése is.


Amit megpróbálhatsz, hogy babahintöporral kened be magad, az nem árt a picinek sem és valamennyire segit. A desodor igazán sokat eleve nem segitene, olyan szer meg, ami tényleg gátolja az izzadást, az a tejtermelést is csökkenti.

2010. nov. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A hónod alá is benyúl? Vegyél fel szorosabb ujjú pólót. A golyós dezodorokkal nem lőhetsz mellé, csak oda kerül ahová akarod. Ha nagyon bizonytalan vagy szopi után most meg babád kezét.
2010. nov. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első megirnád milyen izzadásgátló csökkenti a tejtermelést?? Nagyon kíváncsivá tettél....
2010. nov. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a babahintőporra még nem is gondoltam. Kipróbálom, remélem vmennyit ez segíteni fog. Amúgy az izzadás nem is annyira otthon probléma, akkor gázosabb, ha megyek vhova, pl vendégségbe, az eléggé kellemetlen tud lenni. Nem akarok elhanyagolt anyukának tűnni(((
2010. nov. 28. 08:51
 5/8 anonim ***** válasza:
De ha vendégsége vagy és gondolom fel vagy öltözve akkor hogy tud benyulni a hónod alá?
2010. nov. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Leginkább fekve szoptatok különböző okok miatt, így vendégségben általában félrevonulok egy szobába(meg amúgyis sztem szoptatni úgy a legjobb, ha közben nem beszélnek, nme zavarnak titeket). De a lényeg, hogy sztem könnyen kerülhet dezodor oda is, ahova a babám nyúl. A szoptatáshoz pedig ha nem is mindig veszem le a felsőm, de felhúzom, és ez "szabad teret" ad a babának.
2010. nov. 28. 09:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
értem. Esetleg törlőkendővel töröld át a kis kezét!
2010. nov. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én mindeg stiftet használtam, az csaok ott van, ahol össze van csukva a karom a testemhez, így nem igazán tud benyúlni. Habár fekve nem tudom, hol a baba alsó karja...
2010. nov. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!