Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerda óta lázas beteg vagyok....

Szerda óta lázas beteg vagyok. Amit iszok folyadékot, kiizzadom, így apad a tejem. Szoptatni nem lehet, olyan antibiotikumot írtak fel a vesémre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fejéssel két mellből reggelre kb.80 milli jön le-eddig 200-at tudtam fejni reggel.Este..még kevesebb,20-30 milli.El fog apadni a tejem?
2009. jan. 18. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Először is próbálj meg nem stresszelni, és lehetőség szerint még több folyadékot inni. Tudom, hogy betegen baromi fárasztó (amúgy is), de próbálj meg még többször fejni, ha bírod, akkor éjjel is többször. Meglátod, hogy minden rendben lesz, és nem fog elapadni a tejed! Bár nekem nem a vesémmel volt probléma, de nemrég én is nagyon beteg voltam 2 hétig, több napon keresztül lázas is. Augmentint kaptam rá, ami mellett lehetett szoptatni a babát. Én is nagyon be voltam aggódva, hogy gyógyszert is szedek, beteg is vagyok, mi lesz a tejcsivel, de szerencsére semmi gond nem volt. Neked se lesz, nyugi!

Kitartást, és gyors gyógyulást kívánok!

2009. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem fog elapadni, csak fejd! hány napos a gyógyszer, vannak három naposak is, ha legközelebb van valami direkt kérd azt, annyi időt jobban át lehet vészelni, és nekem is volt antibiotikum, de én nem szedtem be mindet, nehoyg a baba elszokjon a tejtől, és cumisüveget nem adtam inkább babráltam a kanállal, mert nehogy aztán lusta legyen szponi. nálam így volt.
2009. jan. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!