Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Másfél-2 óránként keveset -...

Másfél-2 óránként keveset - lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés

2,5 hónapos babám nagyon sűrűn eszik keveset. Ez nem is lenne baj, hisz "ez a dolgom" , csak sajnos van egy 2 éves tesónk, akivel foglalkozni kellene. Sokmindent tudunk csinálni szoptatás közben (olvasni, legózni stb) , de pl kimozdulni itthonról vagy olyan játékot játszani, amit nem tudunk egy helyben csinálni azt nem (akinek van ekkora gyereke, az tudja miről beszélek :o) )

Jó lenne kicsit ritkítani a szopikat. Kinek mi a tapasztalata, mikor változik ez?


2010. dec. 6. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mar a kezdetektol a nagy igenyeihez kellett volna alakitani a szopikat. Fejd le es adj normal mennyiseget 3-3,5 orankent.
2010. dec. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Cumisüvegből sem kér többet egyszerre. Tejem van bőven, ehetne. Párszor pótoltam cumisüvegből lefejt tejjel, de mindig visszabukta az egészet perceken belül, tehát ez nem járható út.

Amikor éhes sikítva üvölt az elejétől kezdve, tehát hiába gagyokok ilyenkor neki, nem tűr ellentmondást.

Egyébként kezdetektől minden a nagyhoz van igazítva, a pici igai kis túlélő lett már mellette. Csak ezzel a sűrű szopival van gond mostanában.

2010. dec. 6. 10:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy "hülye" ötlet, de én a vízzel próbálkoztam, ha korábban enni akart. Most a 1,5 óra helyett 2,5-3,5 óránként szopizik. De ne keseredj el a 3. hónapban növekedési ugrása után tudott nekünk is a Picur 3 óránként enni.
2010. dec. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!