Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek ennyire érzékeny? Tegnap délelőtt felidegesített a párom. Nagyon bőgtem és még a bőröm is bevörösödött a mellkasomon és a szám körül, úgy felzaklatott.

Figyelt kérdés
Szegény babóka (3 hónapos) pedig tuti megérezte, mert vagy 1 órán át zokogott és alig lehetett megnyugtatni. Azóta sajnos nagyon kevés a tejem. Elő kellett vegyek a fagyasztóból lefejt tejcsit.
2009. jan. 19. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A baba sajnos ezt megérzi. Próbálj meg megnyugodni! Én még mindig sokat veszekszem a párommal (imádjuk egymást, de nálam még sajnos mindig működik a "van sapka-nincs sapka" lelkiállapot). Már 6,5 hós a babám. Én azt szoktam csinálni, hogy egyszerűen arra gondolok, hogy le van tojva a párom, nekem a babám a legfontosabb. Ezt esetleg nem kell hangoztatni, de gondolom, hogy Te is így érzed. Esetleg, ha olyan lelkiállapotban vagytok mindketten,akkor beszéljetek erről. Nekünk bejött az, hogy azt mondta a párom, hogy akkor ő most kimegy az udvarra a kutyákhoz, vagy elszalad a boltba, bármi, csak ne legyen a közelemben, és akkor ő is és én is meg tudtunk nyugodni. És ha ideges vagy, akkor inkább tett le a picit az ágyába, inkább ordítson egy kicsit magában, de ne legyen a kezedben, ha sík ideg vagy. Kitartást! :)))
2009. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértést! Akkor igyekszem visszafogni magam és nem pofázni. Nagyon érdekes: Amikor arról írtam hogy szegény babám hogy zokogott, elkezdett folyni a tej! :o) Akkor olyan nagy gond csak nincs.
2009. jan. 19. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az nem akkora baj ha neha veszekedtek.szerintem nincs olyan par aki ne veszekedne amugy a kis babas anyukak erzekenyebbek mint altalaban es ingerlekenyebbek olyan dolgokra nezve amin maskor esetleg esebe sem jutna mergelodni.ilyenkor ki kell beszelni ha kell veszekedve is minthogy magadba zarkozz mert abba bele lehet orulni.inkabb sird ki magad 1xer minthogy napokig egyed magad es tobbszor sirjal.probald utana atgondolni a dolgokat amin veszekedtetek es legkozelebb engedd el a fuled mellettes gondolj arra hogy a babad fontosabb mint hogy visszamondj es veszekedes kerekedjen belole.mikor lehiggadnak a kedeljek nyugodtabban meg lehet barmit beszelni barmit.tudniilik az ember ha merges nem gondolkodik hogy mit mond utana csak megbanja.egy no okosabb kell legyen es az okos enged a...tudod a kozmondast.hadd higyek magukrol a ferfiak hogy az utolso szo az ovek most nekunk fontosabb babank es hogy jo sok tejcsink legyen.kitartast. Kati
2009. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok: még hogy kevés a tejed :)))))))))))))
2009. jan. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a minap megkaptam azt,hogy pont olyan bolond lettél,mint a sógornőid,akiket anno elítéltél.Erre csak annyit mondtam:és???megvontam a vállam.Ő meg már ismer annyira hogy nem kezd el témázni ilyenen :-)

kitartás

2009. jan. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!