Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cemicillin 250mg kapszulát...

Cemicillin 250mg kapszulát szedet e már valaki szoptatás akadt? Elapadt tőle a tejetek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Csütörtökön elmentem háziorvoshoz 40fokos lázzal és mellgyulladással. Írt fel panangint és semicillint ez 6 óránként 2 szemet kell bevennem. A kislányom még csak 4 hetes lesz és azt tapasztaltam, hogy amikor fejem két mellből 50 ml jön csak le sajnos ez után éhes, marad, és pótolnom kell tápszerrel. Aggódom hogy a láz is meg a rengeteg gyógyszerszedés rá tesz hogy elapad a tejem.
2010. dec. 11. 10:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul írtam nem panangint írt fel hanem panadolt.
2010. dec. 11. 10:24
 2/2 anonim ***** válasza:
A tejed nem a gyógyszer miatt apad, hanem a mellgyulladás miatt. Sűrűn és sokat kell fejni és szoptatni, valamint javaslom a görögszénamag-teát. Nekem sokat segített a mellgyulladásaim után visszahozni a tejem mennyiségét.
2010. dec. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!