Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mindig megfog jönni a menzesze...

Mindig megfog jönni a menzeszem szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Nekem már 6 hetes kontroll után megjött és azóta már többször is szeretkeztünk a férjemmel. Ezután mindig megfog jönni? Ha most nem jön meg menjek el orvoshoz hogy kizárjuk a terhességet?
2009. jan. 21. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nincs erre egyértelmű szabály. Van akinek rendszeresen van, van akinek sokáig egyáltalán nem, van akinek rendszertelen, lehet vérzés peteérés nélkül, peteérés vérzés nélkül. Általában nehezebb teherbe esni, de nem is teljesen lehetetlen. Ha fenn áll a gyanú, akkor nem árt tesztelni....
2009. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
6 hónapja szültem. már 3X megjött és renszeresen. Fog.gátlót írt fel a doki de nem mertem beszedni mivel mellékhatásként köztes vérzést írt.Ezért másként védekezünk. szerintem csinálj tesztet, ha kételkedsz, de elvileg lehet terhesség bár kicsi az esély ha szoptatsz. A tejem emiatt nem apadt el, ugyan annyi maradt.
2009. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!