Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen gyakran szoptassam 7...

Milyen gyakran szoptassam 7 és fél hetes babám?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni, hogy milyen gyakran szoptassam. Sajnos, nem mindig ismerem fel az éhségsírást, eléggé hasfájós. (sokat eszik) Ha 180-200 g-ot eszik, helyes-e kivárni a 4 órát? Éjjel alszik egyhuzamban 7 és fél órát is. Nappal hányszor etessem?

Köszönöm előre is annak, aki válaszol.


2009. jan. 21. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
sztem 4 óra még sok egy ilyen picinek...ahogy igényli úgy adj neki....de ha ennyit eszik 3-3,5 órát tartsd...én vizet adtam neki mikor nyügis volt két szopi között
2009. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 180-200 g tényleg elég,szerintem nyugodtan hagyd 4 óránként enni,ha neki úgy esik jól.
2009. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem megpróbálhatod egy kicsit sűrűbben is. Bár ha 4 óránként eszik, és éjjel 7 és fél órát alszik egyhuzamban, akkor tedd össze a kezed. Miért? Úgy veszed észre, hogy sűrűbben lenne éhes? Próbáld meg, hogy 3, 3 és fél óránként adsz neki, ha megeszi, akkor nincs gond. És lehet, hogy az éjszakai alvás is el fog nyúlni így. A hasfájás meg szerintem független attól, hogy 3 vagy 4 óránként eteted. Nálunk a hasfájásra teljesen bevált az Espumisan csepp. Az első hasifájás óta adom neki, és azóta nem vagyunk hasfájósak.
2009. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
7 és fél órát egy huzamban... Kérem a receptet!!! Szeritem egyébként ok a 4óra, mert viszonylag sokat eszik egyszerre!
2009. jan. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!