Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy éve hagytam abba a szoptat...

Egy éve hagytam abba a szoptatást. Normális, hogy még ha megnyomom a mellemet egy két csepp sárgás valami még jön belőle?

Figyelt kérdés
Folyamatosan mindig picit megnyomkodtam,hogy ürüljön ki. Kisfiam választotta el magát és ezért elég sok tejem volt még amikor abba hagytuk.
2010. dec. 20. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem a hormonszinted még a tejtermelésre van beállva, borogasd a cicidet és elmúlik
2010. dec. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első babám után még évekig (!!) volt pár csepp tejem, nem volt vele semmi baj. Most a másodikat még szoptatom ( ő még csak 10 hónapos) majd kíváncsi leszek:)
2010. dec. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xStefix ***** válasza:
Ha egyébként nincs más zavaró tüneted (pl. menstruációs gondok), akkor nem hiszem, hogy ez gond lenne. Vannak, akik még sokáig tapasztalnak ilyet.
2010. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam több mint 2 évig tartott. Kérdeztem az orvost és azt mondta, normális, ne aggódjak.
2010. dec. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!