Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha elapad a tej, az hirtelen...

Ha elapad a tej, az hirtelen történik egyik naptól a másikra, vagy fokozatosan csökken?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 09:04
 1/6 anonim válasza:
100%
Nálam fokozatosan csökkent. De hallottam már olyan esetekről is, hogy valamilyen stressz hatására egyik napról a másikra állt el. Ezért nem árt, ha van mindig otthon a baba korának megfelelő bébitápszer.
2009. jan. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fokozatosan csökken, nem apad el egyik napról a másikra, hacsak nem ér valamilyen hirtelen nagy stressz, de akkor onnan még simán vissza tudod hozni.

Nekem sok tejem van, de azért tartok itthon egy zacsi tápszert, bár még sosem kellett:)

2009. jan. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
majdnem ugyanazt írtuk :D
2009. jan. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen! akkor talán vissza lehet hozni, ha apadni kezd.
2009. jan. 23. 09:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
csinälj,räntott levest akär tojas levest,sok kömenymaggal,vagy igyal szoptatos teät,nekem mind a kettö bevält,es tedd sokszor mellre a babat.biztos siker.nekem bevält,
2009. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2009. jan. 23. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!