Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tapasztalt anyukák! Hasfájás ez?

Tapasztalt anyukák! Hasfájás ez?

Figyelt kérdés
Pénteken volt 3 hetes és a kezdetektől infacolt használunk nagyokat pukizik tőle meg van széklete is minden evés után csak néha nagyon keservesen felsír ami kb 1 percig tart majd jön egy puki és elhallgat.Valakik azt mondják, hogy hasfájós de én úgy gondolom, hogy a hasfájós babák azért többet sírnak.Valaki tudna segíteni, hogy tényleg hasfájás e?
2010. dec. 26. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem az!

Az én első fiam sajnos hasfájós volt néha órákat sírt annyira fájt neki.

Szerintem olyankor mikor a te babád sír egy picit megtekeri a hasát a szél.

De ha csak ennyi a hasfájása miért használod az infacolt???

Szerintem próbáld ki milyen egy napotok ha nem kap és ha ugyanúgy nem fáj a hasa akkor ne add neki.

23 és 2 hónapos fiúk anyukája

2010. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Infacol előtt meg lehetne próbálkozni a lábtornával és a picaksimogatással, mindkettő elősegíti a szelek távozását. Ami a gyermekednek van, az nem az a kifejezett hasfájás, ami órák hosszat tartó, csillapíthatatlan sírással jár, főleg délutánonént, de azért elég kellemetlen lehet, hogy ne szívesen akarjon szopizni. Szerintem ez is hasfájás.
2010. dec. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom az első hetekben képes volt napi 10-12 órát sírni. Na az tényleg hasfájás volt.

Most ő pukizáskor és kakiláskor sír, de keservesen, viszont legalább már nem naphosszat. (2 és fél hónapos)

Amúgy szerintem nálatok is hasfájás. Csak enyhébb változatban. Hiszen a szelek végülis neki sem jönnek ki fájdalom nélkül...

2010. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyit sír (aminek örülj!!), ez nem igazi hasfájás. Valószínű, h. sok levegőt nyel evés közben. Próbáld jó hosszasan büfiztetni, majd jöhet a lábtorna.

Én nem adnék neki infacolt, szerintem nem indokolt.

Viszont, ha nagyon szélgörcsös, akkor inkább espumisant próbáljatok.

2010. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Az Espumisan és az Infacol hatóanyaga ugyanaz. Csak a segédanyagon különböznek. Ha az egyik nem hat, nem fog hatni a másik sem.
2010. dec. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!