Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez mellgyulladas lehet tapaszt...

Ez mellgyulladas lehet tapasztalt anyukak?

Figyelt kérdés

este meg semmi bajom nem volt, ejjel egykor arra ebredtem h a bal mellem rettenetesen faj, nem tudok fordulni egyik oldalra sem, csak haton jo es h lazasnak erzem magam...38fok a lazam azota...de csomokat nem erzek a mellemben, inkabb egy nagy fajdalmas egesznke erzem :(


mitol lehet ez ilyen hirtelen?


2011. jún. 20. 08:46
 1/6 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem h 7hete szoptatok rendszeresen...nappal 2-3orankent igeny szerint, ejszakat vegigalussza a babam, akkor van egy kb.7oras szunet...
2011. jún. 20. 08:49
 2/6 anonim ***** válasza:

valószínüleg az sajnos.


nagyon tud fájni... két lehetőség van.


lázas állapotban is mellre teszed a babát aki kiszívja a tejet v. ha ez fájna akkor mellszívóval együtt egy forró zuhany alatt megpróbálod kifejni .


ha el van dugulva akkor nem fog jönni a tej orvoshoz kell menni .


figyeld a lázadat hogy csillapodik-e.

ha nem vagy jobban akkor sajnos orvos lesz a vége.


Nekem kétszer volt. Jobbulást!!!

2011. jún. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, ez mellgyulladás, nekem is 7 hetes volt a babám amikor először volt, aztán még kétszer, mind a három esetben antibiotikumot kellett szedjek, ez másképp nem múlik el, és folyamatosan üres kell legyen a beteg mell, úgy gyorsabban gyógyul.Fejjél gyakran a fájó mellből(mindig ezzel kezd a szoptatást), és orvoshoz kell menni most azonnal, mert műtét is lehet belőle, ha nem kapsz időben antibiotikumot.

2011. jún. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Nekem 4x volt én gyógyszer nélkül megusztam! :o) Zuhanyozd és masszírozd közben a melled és szopiztas valamint mellszívóval szívasd! Lázadat csillapíthatód!

Kitartás elfog múlni, de ha mégis rosszabbodna akkor orvos!

2011. jún. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is többször volt. Nem szedtem rá semmit, mert amit felírtak, arra allergiás vagyok, szopi alatt meg nem mertek mást írni. Próbáld más tartásból szoptatni(pl: hónaljtartás), hogy ki tudja szívni az eldugult csatornát is. A lázadra meg Algopyrint vehetsz be. (receptköteles)
2011. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sziasztok, koszonom a valaszokat, sajnos valoban mellgyulladas, mar voltam a nogyogyaszomnal, kaptam antibiotikumot...remelem mielobb elmulik, m iszonyatosan faj es hiaba fejem, alig jon belole vmi....majd probalkozom...koszonom nektek!
2011. jún. 20. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!