Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 éves a kislányom és még...

2 éves a kislányom és még cicizik. Már elég kellemetlen ésmegterhelő számomra. Hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés
Napközben és éjjel is többször cicizik, illetve azon is alszik el, máshogy nem birom elaltatni.Hiába mondon neki h fáj meg ilyesmi nem érdekli.
2010. dec. 29. 15:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolso valaszolo,Ne lepodj meg,azt tudnod kell hogy ezen az oldalon nagyon sok a hos,es tokeletes anya,akik nagyon hevesen es indulatokkal teli le tamadjak az embert ugy h csak figyelek en is sokszor h mi van.Ok azok akik soha sirni nem hagyjak a gyermekuket,akik naponta 3 szor 1,5-2 orara setalni visszik gyermekuket,es mellette tokeletesen marad idejuk elvegezni minden otthoni teendot,akik terhesseguk soran 100 kg-ot hiznak es meg buszkek is ra,mert a terhes no zabalhat,es meg sorolhatnam.Ezek azok a dolgok amiken elszornyulkodom,hogy lehet egy anya ennyire elszallt magatol,bekepzelt,es rosszindulatu.Egybol elitelik az embert.Komolyan mondom h imadtam ezt az oldalt,de leginkabb mikor ebben a kategoriaban jarok,rajovok h a kismamak,ill.az anyak olyan kemenyeket szologatnak be egymasnak h az mar nagyon durva.En is anya vagyok,azert is jarok az oldalra h tanuljak mindig valami ujat,hasznosat,de ugy tavozok mindig h elveszik a kedvem mindentol.Miert kell folyton a masikat itelgetni,h ki milyen anya stb.?Nem lehetne kicsit baratsagosabb hangulatot teremteni,ezen az oldalon?
2010. dec. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Na ez az amit én sem értek, hogy egy anyában, akinek most kéne átélnie életének legboldogabb időszakát hogy lehet ennyi agresszió, rosszindulat, kegyetlenség. Nagyon sok az elvakult ember aki csak a maga igazát szajkózza és ha valaki mást mer mondani azt legszívesebben belefojtaná egy kanál vízbe. A kérdésre rátérve, én bizony nem vagyok híve a sokáig szoptatásnak pont emiatt, mert később már ilyen nehézségekbe ütközik a leszoktatás. Egy ekkora gyereknek meg lehet mondani egyébként hogy nincs több cici, meg fogja érteni. Lehet hogy lesz pár hisztis nap de aztán majd elfelejti. Nem is értem, másnak a gyereke soha nem hisztizik, soha nem sír? Vagy inkább engedtek neki mindig mindenben csakhogy ne sírjon? Egy 2 éves gyerek bizony már keményen tud a sírással, hisztivel manipulálni hogy megkapja amit akar, szerintem nem megoldás engedni neki.
2011. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2 ismerösöm is azt mondta a gyereknek ,hogy anyának fáj a cicije és a kicsi megértette és nem kellett neki a cici...
2011. jan. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!