Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi ideig voltatok anyatejl...

Mennyi ideig voltatok anyatejleadók? S miért hagytátok abba?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig voltatok anyatejleadók?

S miért hagytátok abba?


2010. dec. 30. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

3 hónapig.

azért hagytam abba, mert elkezdődött a hozzátáplálás, a kúszás-mászás, játék stb és már a babától vette el az időt.

2010. dec. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerősöm a baba 8 hónapos koráig volt.Azt mondta tovább nem lehet.Te mit tudsz erről,be van így határolva?Tettem itt fel ilyen kérdést és azt írták,nincs meghatározva.Most akkor hogy van?

Én is anyatejleadó vagyok,4 és fél hós a babám.

Üdv

2010. dec. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Májusba kezdtem s most decemberbe volt 1 éves a kisfiam.

Így 5 hónaposan kezdtem,de nincs meghatározva,mert én még mindig csinálom havi 20-25 liter szinten!

Addig csinálod míg van tejed s az egészséged is engedi.

B.U.É.K!

2010. dec. 31. 14:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs behatárolva,amíg van annyi tejed,hogy 2dl-t le tudsz adni alkalmanként.Én 6 hónapig adtam le,utána csak azért nem,mert rokon babának kellett,most addig fogom míg nem vesz el túl sok időt a kicsi fiamtól és van bőven mit leadni.
2011. jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!