Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor hagytátok abba az...

Mikor hagytátok abba az elevitet? 9 hónapos a kislányom, de már csak reggel, este szopizik. Valamint mit tudok csinálni, ha a kislányom megharap az esti szopizás közben? van valami jó praktika? ha rászólok, csak nevet.

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Te jó ég, még szeded? :) Én a terhesség 28. heténél hagytam abba, orvosi tanácsra, mert kissé nagynak tűnt a babám. De pont jó méretekkel született, 3330 gr, és 52 cm. :)
2011. márc. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is abba kellett hagynom a 20. héten,(egyébként sem terveztem a szülés után szedni) mert nagynak tűnt a babó. Egyébként anyum huga is nemrég szült, és ő végig szedte. Sajnos emiatt túl nagy lett a bébi ezért császárral született. Megmondták a dokik hogy, ha nem szedi végig az elevitet, akkor szerintük természetes szülés lett volna...
2011. márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szülés után még 1hónapig szedtem,igaz én Gravidát. A másik kérdésedre nem tudom a választ,mert sajnos 3hós korától tápszeres.
2011. márc. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha te úgy érzed, hogy jót tesz, nyugodtan szedd, főleg most, télen, kora tavasszal, hisz a szoptatás lemeríti a tartalékokat. Vitamintól nem lesz nagy a magzat... csupán jobb lehet az anyuka étvágya, így rá és a babára is több zsír kakódhat..

Harapás: Amikor megharap, vedd el tőle a cicit és mondd, hogy ezr nem szabad, mert fáj! Igyekezznem mókás arcot vágni (tudom, nehéz, hisz fáj, de inkább fordulj el tőle, hogy ne lássa), mert az tetszhet a kicsinek, így játéknak veheti a harapást!!!

2011. márc. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amit második írt, azt nem osztom.

A fiammal nem szedtem terhesvitamint, vcska az elején, ő4,4 kilós lett, a lányomnál Gravidát szedtem, ő csak 4 kilóval született

Mind a kettő simán.

2011. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én terhesség elejétől, szülés után 3 hónapig szedtem. (3300 grammos babám lett, úgyhogy a babák nem a vitamintól híznak!)

Szerintem most már nem fontos, hogy szedd az Elevitet.

Harapásnál vedd ki a cicit a szájából, szólj rá, aztán add vissza neki a cicit, és ha megint harap akkor újra vedd ki. De gondolom ezt már próbáltad...Nekem így leszokott a harapdálásról pár nap alatt. Megunta a dolgot. Bocs jobb tanácsom nincs.

2011. márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én a terhesség első 3 hónapjában szedtem csak, azóta nem. szoptatás alatt hummetR szedtem mikor eszembe jutott.
2011. márc. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2011. márc. 8. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!